Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Виведення клопів

Виведення клопів Львів

У будинку завелися клопи. Вони заважають спати, а вранці на тілі видно червоні плями укусів. Поява клопів ніяк не пов'язане з чистотою в квартирі. Вони можуть прийти від сусідів, опинитися у валізі з речами з відпустки або бути доповненням до куплених м'яких меблів, навіть нових. Процес виведення клопів з квартири досить складний. Навряд чи вдасться вивести цих кровососів, обробивши ліжко, за допомогою засобу купленого в найближчому супермаркеті.

Клопи ведуть паразитичний спосіб життя, будучи кровоссальними комахами, селяться біля людини. Постільних клопів можна зустріти не тільки на спальному місці. Вони бігають по всьому приміщенню. Завдяки своєму маленькому розміру від 1 до 9 мм., клопи можуть мешкати в будь-яких затишних місцях, куди не потрапляє денне світло - меблі, ліжка, дивани, крісла, шафи, антресолі, в різних щілинах стін або меблів, за плінтусами, під килимами, за картинами, під шпалерами.

Різко включивши світло вночі можна виявити клопів, які вийшли на полювання. Характерними ознаками того, що в квартирі завелися клопи є неспокійний сон, укуси по всьому тілу, невеликі руді плями з кров'ю, що з'являються вранці на простирадлі. Ці плями утворюються від розчавленого клопа. У місцях скупчення можна виявити скинуті шкурки личинок, темні цятки екскрементів та їх яйця.

Як позбутися від клопів?

Швидко та ефективно позбутися від клопів допоможе компанія DezMan. Наші фахівці проведуть повну обробку приміщення сучасними препаратами проти клопів. Все, що потрібно - підготувати приміщення перед обробкою.

Підготовка до дезінсекції клопів

З приміщення, де буде проходити обробка, приберіть всі продукти харчування, посуд, засоби особистої гігієни, а також усіх домашніх тварин. Рекомендується накрити електричну техніку, яка може пошкодитися через попадання вологи. При наявності габаритного акваріума необхідно накрити його плівкою і відключити компресор. Не дивлячись на те, що використовувані препарати нешкідливі для теплокровних (людей та тварин), вони можуть бути небезпечні для рептилій та земноводних. Бажано провести вологе прибирання приміщень.

На диванах, ліжках та кріслах рекомендується залишити покривала, накидки та пледи. Постільну білизну, подушки та ковдри можна скласти в великі сміттєві пакети. Після дезінсекції приміщення речі слід обробити термічно (прання понад 60 градусів + прасування). Вироби, які не підлягають термічній обробці ретельно оглянути, провітрити та очисти. Якщо в приміщенні є килими та м'які меблі, їх не варто прибирати, вони так само підлягають обов'язковій обробці.

Одними з улюблених місць проживання клопів є м'які меблі та прилегла до них територія, необхідно відсунути ліжка, дівани, крісла від стін на 10-15 см.
При дезінсекції приміщення всі вікна та двері повинні бути закриті, а для запобігання потрапляння препарату в сусідні квартири, вентиляційні отвори загерметезовані.

До початку дезінсекції повідомте фахівця, які засоби застосовувалися для виведення клопів раніше, а також, які діючі речовини входили до його складу.

Обробка. Дезінсекція клопів

Компанія DezMan використовує виключно сертифіковані професійні препарати. Знищення клопів в квартирі проводиться холодним туманом, шляхом розпилення розчину в усі можливі місця проживання комах - підлога, плінтуса, стики шпалер, шафи, дивани, крісла, стільці з м'яким покриттям, спальні місця, килими, покривала та інше. Ми застосовуємо препарати, що забезпечу.NM тривалий термін дії на комах, не залишаючи слідів та плям на оброблених поверхнях. Дезінсекція проводиться у всіх кімнатах приміщення.
Час проведення дезінсекції 15-30 хвилин, залежить від розмірів приміщення та кількості поверхонь. Під час проведення процедури знаходиться в приміщенні без спеціального захисту, забороняється. При попаданні в дихальні шляхи препарат може викликати подразнення слизових оболонок, що призводить до виділення з носа і кашлю.

Після закінчення процедури приміщення закривається на 5 годин. За цей час розпилені в повітрі препарати осядуть на поверхні. Найбільша частина комах гине саме в цей період.

Прибирання після обробки

По закінченню 5 годин необхідно провітрити приміщення протягом 1 години.
Використовуючи гумові рукавички та мильний розчин, необхідно вимити місця, які контактують з їжею та предметами особистої гігієни. Не варто змивати препарат з усіх поверхонь. Він буде діяти протягом декількох тижнів продовжуючи впливати на комах.
Підлоги слід мити не раніше ніж через 3 дні, не чіпаючи при цьому плінтуса. Це пов’язано с тим, що протягом 3х днів комахи будуть активно гинути при контакти з обробленою поверхнею. На 3 день після дезінсекції необхідно пропилососити килими, всі м'які меблі, спальні місця та інше. Це робиться для того, що позбутися яєць комах Після прибирання необхідно позбутися від вмісту контейнера пилососа.
При необхідності, повторна обробка можливо тільки після закінчення двох тижнів. Протягом цього періоду комахи будуть вилуплюватися з решти яєць. Контактуючи з розпорошеним препаратом, вони неодмінно будуть гинути. Ремонтні роботи, а також чистку поверхонь меблів рекомендується проводити через місяць після обробки приміщення.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Як позбутися клопів. Боротьба з клопами у Львові
Як позбутися клопів. Боротьба з клопами у Львові
Як позбутися клопів. Боротьба з клопами у Львові
Як позбутися клопів. Боротьба з клопами у Львові