Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Знищення тарганів

Знищення тарганів Львів - компанія DezMan

Таргани, як правило, приходять в оселю від сусідів, пролізаючи через вентиляційні отвори, не закладені стики між трубами та стіною або просто по стіні будівлі. Тому, радимо встановлювати декоративні сітки на всі вентиляційні отвори і герметично закривати виявлені щілини. Якщо ж до вас все-таки завітали непрохані гості, «брудну» роботу по знищенню тарганів виконає кваліфікований фахівець компанії DezMan.

Як вивести тарганів?

Якщо завелися таргани, будьте готові до того, що це всерйоз і надовго. Насамперед вони з'являються на кухні та у ванній кімнаті. Після цього комахи швидко розповсюджуються по всій площі приміщення.

Якщо намагатися самостійно вивести тарганів, є ймовірність успішного завершення подій. Та на повне знищення «гостів» це піде чимало часу та витрат.

Запам’ятайте:
обробці підлягають всі кімнати приміщення, а не тільки кухня і санвузол (таргани просто перейдуть в інші кімнати).

Таргани ряд комах, що нараховує більше 4640 видів. Ті, що мешкають в оселях людини є синантропами. Таргани дуже швидкі та рухливі. Люблять вологу і тепло, в основному, ведуть нічний спосіб життя. Ці комахи є одними з найбільш витривалих, здатні до місяця часу прожити без їжі. Оселяючись біля людини вони можуть пошкодити продукти харчування, вироби зі шкіри, книги, рослини та багато іншого.
Деякі особини харчуються різноманітними відходами и є переносниками інфекційних захворювань.
Займаючись знищення тарганів врахуйте важливий момент – з усіх домашніх комах таргани найкраще звикають до препаратів! Швидше за все, сусіди намагалися позбутися їх за допомогою того ж самого засобу, купленого в супермаркеті, тому ефект від його застосування буде практично нульовий. Беручи до уваги цей факт, до того ж, вважаючи вартість балончиків з супермаркету, доцільніше і вигідніше звернутися до фахівця з дезінсекції!

Обробка. Дезінсекція тарганів

Компанія DezMan допоможе вивести тарганів швидко та безпечно. Ми використовуємо виключно сертифіковані професійні препарати. Дезінсекція проводиться холодним туманом, шляхом розпилення розчину в усі можливі місця проживання комах – стіни, підлогу, стелі, плінтуса, вентиляційні отвори, підвіконня, карнизи, стики шпалер, вимикачі, розетки, меблі, електричну техніку та інше.

Ми застосовуємо препарати, що забезпечують тривалий термін дії на комах, не залишаючи слідів на оброблених поверхнях. Дезінсекція проводиться у всіх кімнатах приміщення.

Час проведення дезінсекції 15-30 хвилин, залежить від розмірів приміщення і кількості поверхонь. Під час проведення процедури знаходиться в приміщенні без спеціального захисту забороняється. При попаданні в дихальні шляхи препарат може викликати подразнення слизових оболонок, що призводить до виділення з носа та кашлю.

Після закінчення процедури приміщення закривається на 5 годин. За цей час розпилені в повітрі препарати осядуть на поверхні. Найбільша частина комах гине саме в цей період.

Як підготуватись до дезінсекції – знищення тарганів

З приміщення, де буде проходити обробка, приберіть всі продукти харчування, посуд, засоби особистої гігієни, а також усіх домашніх тварин. Рекомендується накрити електричну техніку, яка може пошкодитися через попадання вологи. При наявності габаритного акваріуму, необхідно накрити його плівкою і відключити компресор.

Не дивлячись на те, що використовувані препарати нешкідливі для теплокровних (людей і тварин), вони можуть бути небезпечні для рептилій та земноводних. Бажано провести вологе прибирання приміщень.

Основне місце проживання тарганів - кухонні шафи, тильна сторона холодильника, пральної машини, кухонна плита і посудомийна машина (особливо якщо нею рідко користуються). Необхідно відсунути їх від стін. Так само, таргани селяться за плінтусами, в щілинах підвіконь. Буде не зайвим відсунути меблі від стін на 10-15 см.

Необхідно закрити всі вікна і, по можливості, загерметизувати вентиляційні отвори, для запобігання потрапляння препарату в сусідні квартири. Під час обробки вхідні двері повинні бути закриті.

Прибирання після дезинсекції

По завершенню 5 годин після обробки, провітріть приміщення протягом 1 години. Використовуючи гумові рукавички та мильний розчин, вимийте місця, які контактують з їжею та предметами особистої гігієни.

Не варто змивати препарат з усіх поверхонь! Він буде діяти протягом декількох тижнів продовжуючи впливати на комах.

Підлоги слід мити не раніше ніж через 2 дні. Зверніть увагу, що не слід протирати плінтуса!

При необхідності повторна обробка можлива тільки після закінчення двох тижнів. Протягом цього періоду комахи будуть вилуплюватися з яєць. Контактуючи з розпиленим розчином препарату, вони неодмінно будуть гинути.

Ремонтні роботи, а також чистка стін, стель і поверхонь меблів рекомендується проводити через місяць після обробки приміщення.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Знищення тарганів Львів - компанія DezMan
Знищення тарганів Львів - компанія DezMan
Знищення тарганів Львів - компанія DezMan