Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Питання та відповіді

Чи впливає хімічна обробка приміщення на домашні рослини?
– Ні, не впливає. За всю нашу практику не було випадку загибелі домашніх рослин під час чи після обробки приміщень.
Чи потрібно перед обробкою прибирати килими з приміщення?
– При знищенні бліх та клопів, ні в якому разі не можна згортати або виносити килими з приміщення. Вони підлягають обов'язковій обробці.
Порада від майстра:
для більш ефективного результату обробки приміщення від бліх та клопів, на диванах, ліжках, кріслах також бажано залишити покривала та пледи.
Протягом якого терміну буде діяти препарат після обробки?
– Дія застосовуваних нами препаратів як правило становить 1-2 місяці, в залежності від типу препарату. Протягом цього терміну комахи, які знову з'являтимуться, будуть контактувати з ним і гинути (як правило протягом 24 годин).
Минуло три дні після обробки, а комахи (блохи / клопи / таргани) ще з'являються в квартирі?
– Як правило, препарат розпилений під час обробки впливає на дорослих особин та їх личинки, проте слабо діє на відкладені комахами яйця. Тому протягом 10 днів можлива поява нових комах. Вони звичайно зникають за добу, після контакту з препаратом.
Порада від майстра:
на 3-й день після обробки рекомендується пропилососити всю квартиру (підлоги, плінтуси, килимові покриття, м’які меблі та ін.). Таким чином вдасться зібрати більшу частину відкладених яєць. Контейнер пилососа, після прибирання, необхідно ретельно почистити та позбутися від його вмісту.
Чи можна перебувати в квартирі під час дезінсекції/дезінфекції?
– Категорично ні. В більшості випадків, обробка приміщення проводиться холодним туманом. Тобто в повітрі знаходяться крапельки препарату розміром 50 мкм. При вдиху цієї суміші відбувається подразнення слизової і людина починає кашляти. Якщо у Вас загальний коридор з сусідами, попередьте їх про проведення дезінсекції. Це допоможе сусідам уникнути декількох неприємних хвилин якщо вони вийдуть в коридор. У разі обробки квартири на знищення бліх, краще обробити і загальний коридор, особливо килимки та взуття.
Порада від майстра:
Під час обробки знаходитись необхідно подалі від вхідних дверей. Навіть через закриті двері туман просочується (в цьому і є суть обробки холодним туманом, він проникає в усі щілини). Це може викликати нетривалий кашель або нежить. При зачинені дверей на замок після обробки намагайтеся затримати дихання.
Увага, курці!
Якщо під час обробки вдихнули препарат, рекомендую утриматись від куріння протягом півгодини. Куріння в суміші з препаратом викликає сильний кашель. Перевірено на собі.
Комахи не зникли після першої обробки. Через який час можна проводити повторну обробку?
– Не раніше ніж через 2 тижні. Повторна обробка коштує в 2 рази дешевше від першої.
З практики майстра:
Через 3 дні після обробки від бліх, дзвонить господар квартири і просить провести повторну обробку, тому що блохи як і раніше, стрибають всюди. Я згадую цю квартиру – геть порожня, пусті шафи, ніяких ганчірок. Ну не потрібна там повторна обробка, там бідній блошиці і сховатися ніде. Так і виявилося. Господар зателефонував через тиждень, квартира чиста та звільнена від бліх.
Чи потрібно обробляти всю квартиру чи тільки кімнату (наприклад кухня) де бачили комах?
– Якщо комахи є в одній кімнаті, то вони є скрізь. Просто в одній кімнаті менше, в іншій більше. Обробляти треба всю квартиру, в т.ч. лоджії та балкони.
З практики майстра:
Припустимо, знищуємо тарганів тільки на кухні та у ванній кімнаті. Їх же там більш всього. Їжа, вода, тепло. Після розпиленні препарату з усіх щілин вилазитиме орда тарганів. Вони задихаються та біжать на свіже повітря. Куди? У сусідню кімнату.
Чи можна залишити домашніх тварин (хом'ячків, папуг та ін. на час обробки в приміщенні?
– Ні. Ні в якому разі. Всі тварини, включаючи рептилій, повинні бути забрані з приміщення. Якщо є акваріум, необхідно накрити його і відключити компресор подачі кисню. Ці заходи необхідні, щоб препарат не потрапив в воду.
З практики майстра:
Починаю обробку підготовленої квартири. Обробив кімнату, йду обробляти лоджію. Відкривши двері, зустрічаюсь поглядом з папугою в клітці. Довелося рятувати тварину. Обробляти лоджію не став. Як виявилося, десь за килимами ще й кішка була. Холодний туман, на те він і туман, що проникає в усі щілини. І прості двері йому не перешкода.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.