Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Реальні історії з професійного життя Майстра

Ну, ось, сталося диво і керівництво компанії надало сторінку і нам, фахівцям, які безпосередньо працюють з клієнтами! А ще ми працюємо зі шкідниками, які заважають клієнтам нормально жити. На цій сторінці, ми – майстри-дезінфектори, будемо розповідати реальні історії зі своєї практики. Про замовників (звичайно ж без імен), про комах та гризунів (обов'язково із зазначенням виду та роду), про свої промахи та успіхи в роботі, а також даватимемо поради та рекомендації щодо дезінсекції, дезінфекції та дератизації.

Запрошуємо на цю сторінку також наших колег. Із задоволенням розмістимо ваші статті та спогади з життя майстра-дезінфектора – висилайте усе чим хотіли би поділитися, або запитати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Впевнені, розповісти є про що! Також зустрічайте нашу першу розповідь – "Про сором". Ми впевнені, що 100% наших колег стикалися з цією проблемою неодноразово.

Про сором

Коли виникає питання «викликати службу дезінсекції чи ні?» турбує також и думка  «як на це відреагують сусіди?». Бо соромно ж...

Читати далі

Стара закалка

Приїхав на обробку квартири від клопів. Колишній гуртожиток. Зустрічає мене все сімейство. Бабуся, дочка, внучка. ...

Читати далі

Соня

Їду за місто на дератизацію. Набрав отрут, пасток і т.д. Насилу знайшов потрібний особняк, спасибі господар провів по телефону...

Читати далі