Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Як позбутися ос та шершнів?

Знищення ос та шершнів Львів

Коли у вас в будинку або на городі завелися оси або шершні, позбутися від їх сусідства потрібно негайно, інакше існує великий шанс мати неприємні наслідки. Якщо досвіду по боротьбі з цими комахами немає, та ще й засіб індивідуального захисту відсутній, краще рішення – звернутися до професіоналів з дезінсекції.

Найбільш дієвий метод позбавлення від ос та шершнів - це знищення їх гнізд.

До того, як гніздо буде зірване, необхідно позбутися комах, обробивши його інсектицидним препаратом. Тільки таким чином можна швидко та ефективно досягти успіхів у вирішені даної проблеми.
Компанія DezMаn надає професійні послуги зі знищення ос та шершнів у Львові та області.

Як боротися з осами?

На сьогодні налічується безліч видів ос. Вони мають різне забарвлення, а розмір тіла варіюється від 1,5 см.

Шершні належить до групи «громадських» ос. Відрізнити шершня від звичайної оси можна, перш за все за розміром – вони значно більші. Довжина його тіла від 3,5 до 4 см. Шершні часто утворюють колонії. Під час нападу на їх житло вони здатні, мобілізувавшись цілим гніздом, встати на захист свого рою та матки.

При зустрічі з гніздом шершнів потрібно уникати різких рухів! Якщо комаха відчує загрозу, його секреторні залози почнуть виділяти феромон тривоги, таким чином, активізуючи родичів на напад.

Ці комахи представляють дійсно серйозну загрозу для здоров'я людини. Жалючий укус оси або шершня здатний викликати значний біль не беручи до уваги маленький розмір комахи. А наслідки – від почервоніння та опухлості до анафілактичного шоку з летальним результатом. Особливо небезпечні укуси оси чи шершня для дітей та алергіків.

Як відбувається знищення ос та шершнів?

Для оперативної роботи фахівця з дезінсекції необхідно повідомити чи є доступ до гнізда та його місцезнаходження. У разі якщо гніздо не видно, а видно тільки вхід, майстру необхідно розпочати його пошук. На першому етапі гніздо та вилітаючи з нього комахи обробляються сертифікованими професійними препаратами. Внаслідок чого комахи гинуть протягом 15-30 хв. Другий етап – це фізичне знищення гнізда. Якщо гніздо повністю знищено, то комахи вас більше не потурбують.

Протягом всього процесу знищення ос або шершнів перебувати біля гнізда без захисного костюма суворо забороняється. У разі знаходження гнізда всередині приміщення, після обробки необхідно провітрити його протягом 1 години.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Знищення ос та шершнів - компанія DezMan Львів
Знищення ос та шершнів - компанія DezMan Львів
Знищення ос та шершнів - компанія DezMan Львів
Знищення ос та шершнів - компанія DezMan Львів