Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Як вивести мурах

Знищення мурах Львів

Як і у випадку з іншими комахами є два варіанти. Перший – спробувати впорається з мурахами своїми силами. Другий – звернутися в компанію DezMan. Спеціаліст по дезінсекції проведе повну і якісну обробку приміщення ефективними препаратами. Все, що необхідно вам, щоб знищити мурах назавжди, – підготувати приміщення для обробки.

Мурахи в квартирі досить часте явище в наш час. Найчастіше зустрічаються руді або червоні мурахи. Вони полюбляють оселятися в затишних місцях: за плінтусами, шпалерами, в стінних щілинах та ін. Вподобав одну квартиру, мурахи швидко поширюються на сусідні і часто окупують взагалі весь будинок. Мурахи не дуже вибагливі до їжі – навіть в чистому будинку завжди знайдеться непомічена на підлозі крапля масла або крупиці цукру, а для мурашок це цілий бенкет.

Крім того, що мурахи набридають своєю повсюдністю, вони також являються розносниками всіляких хвороб. Тому виводити їх з помешкання потрібно обов'язково.

Як боротися з мурахами в будинку

Підготовка
Перед дезінсекцією приміщення від мурах, рекомендується провести вологе прибирання. Продукти харчування необхідно прибрати в холодильник або упакувати в поліетиленові пакети (наприклад – сміттєві мішки). Рекомендується прибрати посуд та речі для особистої гігієни (якщо немає такої можливості, по закінченню дезінсекції необхідно ретельно вимити їх, використовуючи миючі засоби).

Всі домашні тварини повинні бути забарні з приміщень. Для уникнення попадання розпиленого препарату в акваріум необхідно його накрити та відключити компресор для подачі повітря.
Не дивлячись на те, що використовувані препарати нешкідливі для теплокровних (людей та тварин), вони можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних.

Основне місце проживання мурах це кухня. Досить доречним буде відсунути столи, плиту, холодильник від стіни на 15-20 см. Бажано виявити мурашині "стежки". Якщо результат спостереження виявився успішним, повідомте фахівця про їх місцезнаходження.
Для запобігання потрапляння препарату в сусідні квартири, необхідно закрити всі вікна та двері. По можливості, прикрийте усі вентиляційні отвори.

Обробка
Для знищення мурах використовується метод розпилення розчину препарату на оброблювану поверхню (холодний туман). Першочергово обробці підлягають місця найбільшого скупчення мурах. Час дезінсекції залежить від розмірів та складності приміщення, в середньому займає 20-30 хвилин. Під час процедури, знаходитись в приміщенні без спеціального захисту забороняється. При вдиханні препарату під час обробки, з'являється алергічна реакція – виділення з носа та сухий кашель.

Після проведення дезінсекції, необхідно залишити приміщення закритим на 5 годин. За цей час розпилені в повітрі препарати осядуть на поверхні приміщення. Найбільша частина комах гине саме в цей період.

Прибирання приміщення
Перш ніж прибирати, необхідно ретельно провітрити приміщення протягом 1 години. За допомогою рукавичок та мильного розчину необхідно вимити тільки ті поверхні, які контактують з продуктами харчування та предметами особистої гігієни. Не варто змивати препарат з тих місць, де мурахи зустрічалися найчастіше, він буде продовжувати діяти на комах ще кілька тижнів. Генеральне прибирання, тотальна чистка або ремонтні роботи, рекомендується проводити через 1 місяць після дезінсекції приміщення.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Компанія DezMan - допоможемо вивести мурах с квартири, будинку, городу
Компанія DezMan - допоможемо вивести мурах с квартири, будинку, городу
Компанія DezMan - допоможемо вивести мурах с квартири, будинку, городу