Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Як позбутися грибка на стінах

Знищення плісняви цвілі грибка

Компанія DezMan проводить комплексне знищення плісняви (цвілі) і грибка в приміщеннях будь-якого типу. Ми допоможемо вам позбутися грибка швидко та безпечно.

Пліснява (цвіль) - це побутова назва грибка, який поширюється за допомогою мікроскопічних спор. Вони літають по повітрю, вишукуючи підходяще для проживання місце. Приземлившись на поверхню, пліснява починає проростати, і, в процесі своєї життєдіяльності, виділяти ферменти, які завдають шкоди, як здоров'ю, так і помешканню людини.

При появі плісняви та грибка краще негайно почати їх усунення. Якщо уражені продукти харчування, їх варто викинути. Якщо уражена стеля у ванній кімнаті сміливо викликайте фахівця з дезінфекції. Самостійно видалити плісняву та грибок вкрай складно. Просто зчистити цвіль з поверхні – не принесе належний результат. Видалиться тільки верхній (видимий) шар грибкового нальоту. Всередині ураженої поверхні все ще залишаться його спори. Згодом грибок знову проросте.

Пліснява та грибок на стінах

Пліснява в приміщенні активно розмножується при температурі повітря від 4 до 20 °C, в умовах підвищеної вологості від 60 до 80% і неефективній вентиляції.

Пліснява та грибок руйнує бетон, дерево, пластик, штукатурку, гуму, лінолеум, пофарбовані поверхні, килимові покриття, книги та ін. Потрапляючи в організм людини зі зниженим імунітетом, може викликати алергію та інші захворювання дихальних шляхів, діатез у дітей, мігрень, навіть активізувати онкогени.

Найчастіше в квартирі зустрічається чорна цвіль (найбільш поширена і всюдисуща, вражає стіни, стелі, підлогу та інше), біла (в горщиках будь-якої рослинності, на продуктах харчування), зелена (на продуктах харчування), синя (на дерев'яних поверхнях).

Боротьба з грибком, пліснявою, цвіллю

Процес знищення складається з двох етапів:
1. Уражена поверхня обробляється окислювачем для повного знищення плісняви та грибка;
2. Через два дні, поверхня обробляється фунгіцидним препаратом для глибокого проникнення і знищення спор, що перешкоджає появі грибка і цвілі в подальшому.

Фахівці компанії DezMan в своїй практиці використовують виключно сертифіковані професійні засоби проти грибка на стінах. Знищення плісняви та грибка проводиться за допомогою електрообприскувача зі спеціальною насадкою. Така технологія нанесення препарату дозволяє йому глибоко проникнути в оброблювану поверхню.

Вартість послуги залежить від обсягу і кількості уражених поверхонь. Під час проведення обробки, майстер не тільки ефективно видаляє цвіль з ураженої поверхні, але й дає рекомендації, як позбутися від грибка раз і назавжди та запобігти його появі знову.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Знищення плісняви та грибка - компанія DezMan Львів
Знищення плісняви та грибка - компанія DezMan Львів
Знищення плісняви та грибка - компанія DezMan Львів
Знищення плісняви та грибка - компанія DezMan Львів