Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Знищення бліх

Знищення бліх Львів

Блохи можуть завестися в квартирі в будь-який сезон року і з різних причин, найчастіше незалежних від людей. Вони можуть потрапити в приміщення на шерсті тварин, в пір'ї птахів або з підвалу на складках одягу людини. Про те, що у вас вдома завелися блохи, свідчать маленькі стрибаючі чорні крапки, постійне чухання домашнього улюбленця, або укуси на ногах. Улюбленими місцями поселення бліх в будинку є плінтуса, різні щілини, спальні місця, килими, мийка, меблі, домашні тварини (кішки, собаки).

Єдиним ефективним засобом швидко та якісно вивести бліх з квартири є одночасна обробка приміщення та домашніх тварин!

Фахівці компанії DezMan проводять комплексне знищення бліх в побутових і виробничих приміщеннях.

Обробка. Дезінсекція бліх

Для знищення бліх в квартирі або будинку компанія DezMan використовує виключно сертифіковані професійні препарати.
Дезінсекція проводиться холодним туманом, шляхом розпилення розчину в усі можливі місця проживання комах - стіни, підлогу, стелі, плінтуса, вентиляційні отвори, підвіконня, карнизи, стики шпалер, вимикачі, розетки, меблі, спальні місця, килими, електрична техніка та інше. Дезінсекція проводиться у всіх кімнатах приміщення.

Ми застосовуємо препарати, що забезпечують тривалий термін дії на комах, не залишаючи слідів і плям на оброблених поверхнях.
Час проведення дезінсекції 15-30 хвилин, залежить від розмірів приміщення і кількості поверхонь. Під час проведення процедури знаходиться в приміщенні без спеціального захисту, забороняється. При попаданні в дихальні шляхи препарат може викликати подразнення слизових оболонок, що призводить до виділення з носа і кашлю.
Після закінчення процедури приміщення закривається на 5 годин. За цей час розпилені в повітрі препарати осядуть на поверхні. Найбільша частина комах гине саме в цей період.

Як підготуватися до знищення бліх

Блохи – ряд кровоссальних комах, які є ектопаразитами, отже, являються переносниками різних збудників хвороб людини та тварини. Також, вони самі по собі можуть стати причиною шкірних захворювань людини. На сьогодні налічується 2086 видів цих комах. В середньому блоха живе близько трьох місяців. За цей час вона здатна відкласти до 500 яєць і вкусити людину або домашнього улюбленця до ста разів.
З приміщення, де буде проходити обробка, приберіть всі продукти харчування, посуд, засоби особистої гігієни, а також усіх домашніх тварин. Рекомендується накрити електричну техніку, яка може пошкодитися через попадання вологи. При наявності габаритного акваріума необхідно накрити його плівкою і відключити компресор. Не дивлячись на те, що використовувані препарати нешкідливі для теплокровних (людей і тварин), вони можуть бути небезпечні для рептилій і земноводних. Бажано провести вологе прибирання приміщень. Якщо в приміщенні є килими і м'які меблі, їх не варто прибирати, вони так само підлягають обов'язковій обробці.
Одними з улюблених місць проживання бліх є підлога та плінтуса, необхідно відсунути всі меблі від стін на 10-15 см.
При дезінсекції приміщення всі вікна і двері повинні бути закриті, а для запобігання потрапляння препарату в сусідні квартири, вентиляційні отвори загерметезовані.

Прибирання після обробки

По закінченню 5 годин необхідно провітрити приміщення протягом 1 години.
Використовуючи гумові рукавички та мильний розчин, необхідно вимити місця, які контактують з їжею та предметами особистої гігієни. Не варто змивати препарат з усіх поверхонь. Він буде діяти протягом декількох тижнів продовжуючи впливати на комах.
Підлоги слід мити не раніше ніж через 3 дні, не зачіпаючи при цьому плінтуса та стіни (препарат буде працювати ще декілька тижнів). На 3 день після дезінсекції необхідно пропилососити килими, всі м'які меблі, спальні місця, щоб знищити залишки яєць. Після прибирання необхідно позбутися сміття з контейнеру пилососа.
При необхідності, повторна обробка можлива тільки після закінчення двох тижнів. Протягом цього періоду комахи будуть вилуплюватися з яєць. Контактуючи з розпиленим препаратом, вони неодмінно будуть гинути. Ремонтні роботи, чистка стін, стель і поверхонь меблів рекомендується проводити через місяць після обробки приміщення.

Для довідок або замовлення послуги телефонуйте:
+380633204702
+380966200932
або надішліть повідомлення:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Як позбутися бліх в квартирі. Компанія DezMan - послуги дезинсекції Львів
Як позбутися бліх в квартирі. Компанія DezMan - послуги дезинсекції Львів
Як позбутися бліх в квартирі. Компанія DezMan - послуги дезинсекції Львів
Як позбутися бліх в квартирі. Компанія DezMan - послуги дезинсекції Львів