Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Про сором. Чи варто соромитись виклика дезинсектора

Поява комах в квартирі завжди викликає легку паніку та питання «звідки?». Чиста, доглянута квартира, а вони все одно тут. І бігають і стрибають, а деякі ще й кусають та не дають спати. Так, влітку цього року, блохи стрибали і в крутих особняках і в елітних нових квартирах. Шляхи потрапляння комах в дім найрізноманітніші і часто не залежать від чистоти помешкання.

Коли виникає питання «викликати службу дезінсекції чи ні?» турбує також и думка «як на це відреагують сусіди?». Бо соромно ж. Ось і намагаються спочатку вивести непроханих гостей самостійно, за допомогою купленого в магазинах або на ринку засобу, або використовують «бабусині методи». Дорого та / або неефективно.

Одна клієнтка мені поскаржилася, що витратила 2500 гривень на різну хімію, викинула м'який куточок (який обійшовся їй в 5000 грн). А клопи як кусали так і кусають. До речі, в чистій, новій, нещодавно заселеній квартирі клопів було видимо-невидимо. Обробляти довелося на прохання господині двічі. Хоча вони б зникли і після першої обробки, просто треба було трошки почекати. Обійшлося їй це в 1050 грн. Ось і порівняйте 7500 і 1050 грн. А все тому, що соромно було перед сусідами. Поява комах це просто як хвороба. На щастя, ця хвороба лікується  в 90% випадків з першого разу. Досить просто звернутись до професіоналів своєї справи.

Часто приходжу до замовника, а він мало не силою заштовхує мене до квартири.  Раптом сусіди побачать, що до нього прийшов дезінсектор. Це нерозумно. По-перше, жоден майстер не увійде в квартиру, де стрибають блохи, без комбінезона та іншого захисту. Нікому не хочеться принести до своєї оселі такого подарунка. По-друге, фахівець виходить після обробки з квартири все одно в масці та комбінезоні. Неможливо роздягнутися в тільки що обробленій квартирі.

Тому не варто соромитися приїзду дезінсектора. Адже, викликаючи відповідного спеціаліста, ви знищуєте шкідників та запобігаєте їх поширенню до інших квартир, тим самим, роблячи послугу сусідам.

майстер Олександр,
компанія DezMan