Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області
Послуги дезінсекції та дезінфекції у Львові та області

Соня

Їду за місто на дератизацію. Набрав отрут, пасток і т.д. Насилу знайшов потрібний особняк, спасибі господар провів по телефону. Особняк знаходиться в сосновому лісі, тихо, красиво. В будинку тільки господиня. Пояснює, що по ночах під стелею хтось бігає і шкребеться. З подальшої розмови дізнаюся, що господар вже раніше ловив цього страшного звіра. Дзвоню господареві, і він мені описує дивну тварину. Вуха круглястих, розміром з велику миша, хвіст пухнастий. Коротше не на щура, що не на миша не схоже. Ну і я теж не знаю, що це таке. Загалом розібрав стелю (там між обшивкою і бетоном сантиметрів 10 порожнього простору, будь гризун пройде), поставив стандартні клейові пастки на пацюків і мишей. Отрути застосовувати не можна було. Жиле приміщення. Не знаю попалося в ці пастки, щось чи ні. Господар не дзвонив більше. Але не зрозумілий звір в пам'яті залишився. А, що це за звір дізнався тільки через місяць, та й то випадково. Знищував шершнів, теж за містом і теж в лісі. І тут мені господар розповів про цікаву тварину соні, які періодично атакують його будинок. І його опис точно збіглося з описом попереднього замовника. Знаючи назву, я вже звичайно зайшов в інтернет. І ось.

Сімейство соневых

Всі види в цьому сімействі мають схожу будову тіл і органів. Всіх сонь об'єднують великі очі темного кольору, округлі вушка і довгі вусики. Шерсть у всіх звірків пухнаста і м'яка. Хвіст досить довгий і також покритий шерстю.
Повний опис можна прочитати тут.

Так, що щасливі власники заміських будинків в лісі, можливо і до Вас прийдуть ці милі створіння. А Ви вже підготовлені. Уу..., та це ж соня.